איך לבחור מקום למסיבת רווקות?

 

איך לבחור מקום למסיבת רווקות?

בשעה טובה החלטת להתחתן ולאחר הרבה התלבטיות ואפשריות בחרת לעשות את המסיבה שלך במתחם מיוחד למסיבות, מזל טוב!
עכשיו הבעיה היא כמובן איך לבחור את המיקום למסיבה, בשנים האחרונות הוקמו המון לופטים באזור המרכז ובייחוד בתל אביב, והבחירה רק נהיית קשה יותר עם כל מקום חדש שנפתח.
במאמר זה נעזור לך בבחירה ונציג לך מספר פרמטרים חשובים שעליך להשוות בכדי לבחור בחירה נבונה.

מיקום

כנראה הפרט החשוב ביותר,  כדאי שהמיקום יהיה כמה שיותר קרוב לאיזור המגורים של רוב החוגגים, כיום ניתן למצוא מיקומים ברוב הערים הגדולות באיזור המרכז ואין צורך להרחיק עד תל אביב.

רעש

האם בית המסיבות ממוקם באיזור מגורים או באיזור תעשייה? שאלה חשובה אם ברצונך להרעיש עד שעה מאוחרת, כמו כן אם ברצונך להביא חשפניות וכו’ אז רצוי מקום אינטימי יותר.

אטרקציות למסיבת רווקת

ריבוי המיקומים בשנים האחרונות הביא אותו גם תחרות כבדה בתחום האטרקציות, אחת האטרקיות המיוחדות יותר שיצאו לשוק בשנים האחרונות היא כיסוי לדרכון למסיבת רווקות

מחיר

חשוב לעשות השוואת מחירים לפני שבחורים מקום למסיבה, שכן המחירים בתחום משתנים בטווח רחב מאוד, ונעים מ2000 ש”ח לערב בסופ”ש עד ל 6000 ש”ח לערב בסוף שבוע.

התרשמות אישית

חשוב מאוד לא לסמוך רק על התמונות שמוצגות באתר, שכן לפעמים הם צולמו לפני מספר שנים שהמקום רק נפתח ומאז הוא הלך והתדרדר, או לחילופין נעשה עליהן שימוש בפוטושופ, לכן זה קריטי ממש ללכת ללופט לפני המסיבה ולראות את המקום בעיניים שלך, וכמו כן להתרשם מבעל המקום ומרצינותו, שכן יש הרבה חאפרים בתחום שכדאי להתרחק מהם.

Rate this post

כלי נגישות