הגבר המודרני והארנק הדק

הגבר המודרני והארנק הדק

גברים רבים מסתובבים כל היום, כל יום עם ארנק בכיס. אבל רוב הגברים גם סוחבים איתם בארנק הרבה יותר דברים ממה שהם באמת צריכים. האם גם אתה נמנה עליהם? אם כן, אז העניין הוא, שאתה לא באמת צריך את כל מה שאתה סוחב בארנק… יתכן והגיע הזמן להחליף את הארנק הגדול שמנפח את כיס המכנסיים בחלופה אלגנטית, מודרנית ורזה יותר.

בעצם, ביסודו של דבר הארנק לגבר אמור למלא שתי פונקציות עיקריות: להתאים לכיס ולהחזיק בתוכו תעודות וכסף. באופן אידיאלי, הארנק אמור להישלף בקלות מהכיס בכל פעם שזקוקים לו, ולהישאר בנוחות במקומו, בכיס, כשאין צורך בו. בהתחשב בפרמטרים אלה, הארנק צריך להיות דק ככל האפשר – במיוחד בתקופה שבה הטלפונים שלנו מחליפים בהדרגת את תוכן הארנקים שלנו.

יש, כמובן, ארנקים שעושים הרבה יותר מזה. לחלקם יש כיס שקוף כך שאפשר לנפנף בתעודת הזהות מבלי להוציא אותה ממקומה. לחלקם יש קפלים נוספים שמתקפלים החוצה כדי לחשוף כרטיסים נוספים או חלקים חבויים לפריטים שמעדיפים לא לחשוף. כל אלה, בתיאוריה לפחות, הם דברים נהדרים שהארנק יכול לעשות. אבל תכונות נוספות אלה סתם משמינות את הארנק מבלי להגדיל את כושר הנשיאה שלו. בעצם, ארנק שכזה מפספס את תפקידו האמתי והוא – לשאת דברים באופן מאובטח ומרוכז.

ואכן, היום עומד לרשותך, הגבר, מבחר גדול של ארנקים דקיקים בשוק. במקום ארנק תוכל גם להשתמש בכיסוי המודפס שלנו שהותאם במיוחד לגודלה של תעודת הזהות שמפיק משרד הפנים, ולבחור בעיצוב שמוצא חן בעיניך. כעת, כל שעליך לעשות זה לתחוב כמה שטרות כסף בתוך הכיסוי, וזהו. חסל סדר הארנק הגדוש והתפוח.

הנה כמה דברים שתוכל להרוויח כשתיפטר מהארנק המכביד ותעבור למשהו הרבה יותר דק וקליל:

טוב לגב

ישיבה עם ארנק מלא וכבד שתחוב בתוך הכיס האחורי של המכנסיים, מעקמת את הגב, משפיעה לרעה על היציבה וגורמת לכאבי גב. לא מעט מחקרים מראים כי ישיבה עקמומית לאורך זמן ממושך עלולה לגרום לכאבים בגב התחתון.

נוחות

בטח קרה לא פעם שמהרת נורא וניסית להתקדם בתור הארוך (בסופר, באוטובוס או ברכבת) אבל מישהו עיכב את ההתקדמות של כולם כי לא יכול היה למצוא את כרטיס הנסיעה או את כרטיס האשראי שלו… כל אחד מאתנו עבר את זה, ואולי אפילו אתה היית אותו אדם שעיכב את התור ובטח הרגשת ממש ממש לא נעים.

ארנק דקיק או כיסוי תעודת זהות שבתוכו גם כרטיס האשראי או כרטיס הרכבת, מאפשר לך לסחוב רק את מה שאתה באמת צריך ופוטר אותך מהצורך לפשפש בארנק המלא כדי למצוא את הכרטיס שמסתתר שם.

תחושת ביטחון

את הארנק הדק, או את כיסוי התעודה שבו הכנסת כמה שטרות כסף, תוכל לשמור בכיס הקדמי של המכנסיים. כך גם תקשה מאוד על מישהו שמנסה לכייס אותך. אמנם, רובנו לא חוששים מכייסים על בסיס יומיומי, אבל דאגה שכזו קיימת לפעמים באזורים מסוימים או בשעות מסוימות. לכן, טוב לדעת שאתה יכול להעביר את הכסף ותעודת הזהות לכיס הקדמי, מבלי להקריב מהנוחות שלך.

חוץ מזה, מתי באמת נפל לך משהו מהכיס הקדמי של המכנסיים? נכון, אף פעם…

5/5 - (1 vote)

כלי נגישות