כיסוי לדרכון למסיבת רווקות

כיסוי לדרכון מסיבת רווקות

כיסוי לדרכון למסיבת רווקות

מסיבות רווקות כבר מזמן עברו את השלב בו חברה טובה מזמינה עוד כמה חברות טובות שנפגשות במסעדה או פאב ומעבירות ערב נעים, בתוספת אלכוהול. היום מדובר לרב במסיבה מושקעת המאורגנת על ידי החברות (ולפעמים על ידי הכלה עצמה) שכוללת הפעלות, תוכנית בידור, השכרת מקום, קייטרינג ומה לא. מדובר בלא מעט כסף, תשומת לב לפרטים, ארגון, אהבה וזמן שחברות טובות משקיעות כדי שהכלה תוכל לכמה שעות לשכוח מלחצי החתונה, לפרוק עול להרים רגליים ולהירגע, ואחרי כל זה – לא שווה להגיד תודה אישית קטנה לכל אותן חברות שטרחו ועשו?

חתונה היום זו הוצאה גדולה, אבל תוספת קטנה של מתנה אישית מושקעת לכל אחת מהחברות שדאגה ובאה, ארגנה והשתתפה היא משהו שהן ייקחו איתן ויזכרו במסיבת הרווקות המדהימה, במיוחד אם המתנה היא משהו שישמש אותן. אז מה ניתן לתת כמתנה במסיבת רווקות?

כיסוי לדרכון בנושא – Themed

אחד הטרנדים החמים היום הוא לערוך מסיבת רווקות סביב תמה מסוימת. זו יכולה להיות מסיבת חוף מגניבה לאור השקיעה, מסיבה בבריכת מלון או צימר שהושכרה לצורך האירוע, מסיבת גיבורות על שבה כולן מגיעות מחופשות, מסיבת שינה סטייל חטיבת הביניים, תחרות בישול, אפייה או ריקודים על מוט ואפילו מסיבה בסגנון הוגוורטס שמתחילה, איך לא – ברציף 93/4 בתחנת הרכבת.

לא משנה באיזה נושא מסיבת הרווקות תתקיים, תמיד ניתן למצוא כיסוי לדרכון בעיצוב התואם לרוח המסיבה ולחלק אותו כמתנה מהכלה למשתתפות. העיצוב כבר ידאג להזכיר למשתתפות מתי בדיוק הן זכו להשתתף במסיבת הרווקות הכי שווה.

כיסוי לדרכון עם נגיעה אישית

כיסוי לדרכון מסוג שונה שגם הוא מהווה מתנה מוצלחת במיוחד למשתתפות במסיבת הרווקות הוא כיסוי דרכון עם הקדשה אישית. אפשר להוסיף עיצוב שלכן, תמונה או כל דבר שעולה על דעתכן, להוסיף כיתוב קבוע או שונה לכל אחת מהחברות שבאו לחגוג אתכן, לצטט שיר, לבחור צבע ולקבל הכל עד הבית תוך מספר ימים ספורים.

תוכלו לבחור אם להשתמש בעיצוב שיצרתן לבדכן והעליתם לאתר או ברקע ועיצובים שלנו, תוכלו לשלב רקע ואייקונים, להוסיף כיתוב ואפילו לתכנן עיצוב שונה לשני צידי כיסוי הדרכון, יש יותר טוב מזה?

כיסוי לדרכון במסיבת רווקות עם שם

אם כבר מדברים על נגיעה אישית – אין דבר יותר אישי מהשם. בחרו רקע, ותנו לכל אחת מהמשתתפות במסיבת הרווקות שלכם תחושה של יחס אישי כאשר על כיסוי הדרכון שהיא תקבל יהיה מוטבע השם שלה, שונה מאורחת לאורחת.

כיסוי לדרכון עם שם אישי לכל אחת מהמשתתפות היא מתנה מוצלחת במיוחד, לדוגמה, אם מתכננים גיחה לחו”ל למסיבת הרווקות או שבוחרים להינשא בחתונה אזרחית בחו”ל. כאן, כיסוי לדרכון עם הטבעת שם אישי ואולי גם הקדשה גם תזכיר למשתתפות את המסיבה והחתונה בעצם היות המתנה כיסוי לדרכון, וגם תדגיש את המגע האישי שכל אחת מהאורחות תזכה לו מהכלה.

במסגרת תכנוני החתונה, מסיבת הרווקות אמורה להיות הפוגה נינוחה, כמה שעות שחרור מהלחץ המצטבר. במקום להשקיע שעות בתכנון מתנות אישיות לאורחים, בחירה של מתנה קטנה וצנועה, עם נגיעה אישית ועיצוב מושלם תעשה את העבודה מצוין ותשאיר אתכם בלי חור גדול בכיס. כדי להזמין כיסוי לדרכון לכל אחת ממשתתפות מסיבות הרווקות לא צריך לחטט רגליים, לצאת מהבית ולהתרוצץ בין אלפי חנויות ופקקים, מספיק להיכנס לאתר, לבחור את אחד מהעיצובים המוכנים או להעלות עיצוב משלך, להקיש על כמה מקשים וזהו – תוך ימים כיסויי הדרכון יגיעו ישירות אלייך הביתה ויעשו שמחה בלב לכל המשתתפות בשמחתך.

Rate this post

כלי נגישות