מתנה לחיילת – שומרים על סטייל גם בצבא

מתנה למפקד, מתנות לגיוס ב2023

מתנה לחיילת

תקופת הצבא איננה תקופה קלה למתנות. חיילים וחיילות מוגבלים מאד בדברים איתם הם יכולים לקחת איתם למקום העבודה או לבסיס. אפילו חיילות שימים רגילים היו שמחות לקבל תכשיט או פריט שייחד אותן, מגלות שתקנות הצבא מקשות עליהן למצוא את הקול שלהן, הייחודי והמיוחד. מתנה מתאימה במיוחד עבור חיילות הוא חוגרון מעוצב, בין אם מדובר בחוגרון המעוצב בהתאמה אישית ותפור במדויק לאירוע או לאופייה של החיילת או חוגרון המעוצב באחד העיצובים שייחודיים לאתר ומתאימים. המגוון הגדול של העיצובים הקיימים מאפשר לכל מי שמחפש מתנה מושלמת לחיילת לתת את המתנה המושלמת ולא להסתבך יותר מדי בפרטים הקטנים, ולמשקיענים במיוחד מחכה חוויה עיצובים – אפשרות לעצב לגמרי לבד או בשילוב גרפיקה שהאתר מספק מסר אישי לחיילת שידגיש את ייחודה וחשיבותה.

כיסוי לחוגר, חוגרון , רב קו

מבחר ענק של חוגרונים ב20 שקלים בלבד – לחצו כאן

למה חוגרון מעוצב הוא מתנה מושלמת לחיילת?

חוגרון מעוצב הוא מתנה שימושית מאד. בין אם המתנה תשמש עבור כרטיס החוגר עצמו או עבור תעודת הזהות הביומטרית וכרטיס הרב קו לאחר הצבא, כרטיסי אשראי, כרטיסי חברות במועדונים כאלו ואחרים, רישיון נהיגה, כרטיס אדי או כל כרטיס אחר שחשוב להקפיד ולשאת בכל זמן. החוגרון מאפשר גישה נוחה לכרטיס או הכרטיסים המאוחסנים בו ושומר עליהם. חוגרון מעוצב עשוי מ-PVC קשיח – חומר בעל עמידות גבוהה וגמישות רבה כך שהסיכוי שיקרא או יישרט הוא נמוך מאד.

בגלל העיצוב החוגרון משמש נקודת אור בים הירוק-חאקי של החיילת.  המדים הירקרקים שאותם היא מחויבת ללבוש כמו כל חבריה מסביבה נוטים למחוק את האופי הייחודי של כל חייל וחייל וודאי לא לתת מענה לרצון ולראות משהו שהוא קצת יותר יפה, צבעוני, חגיגי. העיצוב עוזר לחיילת להפיג את השעמום האפנתי סביבה ולהביע את עצמה באמצעות העיצוב הנבחר.

חוגרון לכרטיסים בעיצוב אישי

מתנות לחיילים | מתנות לחיילות | חוגרון | כיסוי לחוגר בעיצוב אישי

>>>לחצו כאן והתחילו לעצב<<<

גם יפה וגם תקני

אחד החששות הגדולים של חיילים בחובה ובכלל הם שוטרי מצ”ח שמדי פעם עורכים מבצעים לתפיסת סרבני תקני לבוש. ישנם מקומות בהם ההקפדה על משמעת לבוש קפדנית במיוחד, במיוחד בבסיסים במרכז הארץ, מקומות בהם ריכוזי החיילות הוא גבוהה במיוחד. מקומות אחרים, גם אם הם עצמם מקפידים פחות כמו בסיסים קרביים סגורים, חשופים מאד למארבי השוטרים הצבאיים כאשר הם מגיחים מהבסיס הסגור ויוצאים הביתה בסופי שבוע, לגימלים או לאפטרים ופתאום נתקלים במלוא עוצמת השוטרים הצבאיים שרק מחכים לאותן חיילות עם החולצה שאינה תחובה במכנסיים, התכשיט העודף או הלק הצבעוני. תוצאות אותן משפטים צבאיים הם לרב קנסות, עונשים שגם הם אינם קלים עבור חיילים בחובה שמשכורת אינה מרקיעה שחקים אך לעתים העונש יכול להיות אף קשוח יותר ולעלות לחיילת האומללה בשבת בבסיס, ריתוק ואפילו מאסרים.

חוגרון מעוצב הוא הפתרון המושלם. לא צריך לק צבעוני כדי להביע את עצמך, אפשר להסתובב ללא לק ולשלוף את החוגרון ומיד להציע לכל הסובבים אמירה אופנתית, צבעונית ומיוחדת. צריך יותר מזה?

בלי להעמיס על התיק

בגדול חיילות וחיילים נחלקים לשני סוגי עיקריים: כאלו המשרתים בבסיסים סגורים וכאלו אשר יוצאים כל בוקר לבתיהם. אם החיילת לה המתנה מיועדת היא מהסוג השני, הרי שכל שבוע היא סוחבת ממילא איתה תיק גדול שבו יש את כל הדברים להם תזדקק עד לגיחה הבאה הביתה: לבוש או כביסה מלוכלכת, ציוד צבאי, מצעים, ספרים, ציוד לניקוי הנשק, חטיפים ואוכל, פנס, משחת נעליים ומה לא? כבד… חוגרון מעוצב אינו כבד ואינו מכביד על המשקל שממילא נסחב. גם עם החיילת היא מאלו הממוזלות ויוצאת כל יום הביתה, מי רוצה להעמיס על התיק או להשאיר חפצי ערך בבסיס בו דברים נעלמים מדי יום? גם עבורה חוגרון מעוצב היא המתנה המושלמת.

Rate this post

כלי נגישות