מתנות לחיילים וחיילות

מתנות לחיילים | מתנות לחיילות | חוגרון | כיסוי לחוגר בעיצוב אישי

השנים חולפות מהר, ובחיי כל משפחה מגיע הרגע בו יש לשלוח את התינוקות שהפכו לנערים ונערות אל השירות הצבאי. הפרידה מן הבית והחברים אינה עניין של מה בכך, והגיוס ותקופת השירות הצבאי הם אתגר לא קל עבור כל צעיר וצעירה, הנדרשים לתרום שנתיים או שלוש מחייהם לצבא. כדי לרכך את המכה ולעזור למתגייסים הנרגשים להתמודד עם השינוי בהצלחה, נהוג להעניק להם מתנות לחיילים- מתנת גיוס. ליוניקאו הפרה הסגולה יש בדיוק את המתנה המתאימה עבור ילדיכם העומדים לפני גיוס – כיסוי מעוצב אישית לחוגר הצבאי.

לשמור על הצביון האישי

גיל הנעורים הוא תקופה בה חשוב למתבגרים לפתח סגנון לבוש והתנהגות אישי, ולהדגיש את ייחודם. בתקופת השירות הצבאי נמנעת מרוב החיילים האפשרות להתלבש כרצונם, ועבור מי שרגילים לבטא את טעמם באמצעות סגנון לבוש ייחודי מדובר בדרישה שלא פשוט לעמוד בה. כיסוי אישי לחוגר מאפשר לחייל ולחיילת לשמור על צביון אישי בתוך המנגנון הצבאי. כשאתם מעניקים לילדיכם המתגייסים כיסוי מעוצב אישית לחוגר, אתם מאפשרים להם לזכור כל הזמן מאיפה הם באו, מי הם, ומה הייחודיות שלהם, שאותה השירות הצבאי לא יוכל לקחת מהם.

מישהו חושב עליך

כיסוי בעיצוב אישי לחוגר בוא יופי של מתנות לחיילים. כיסוי לחוגר יזכיר לילדכם המתגייס שיש בבית מי שחושב עליו כל הזמן ואוהב אותו בדיוק כפי שהוא. בכל פעם שיידרש להציג את החוגר, ייזכר החייל שלכם שבבית יש מי שאוהב אותו, מתגעגע אליו, ומצפה לבואו. ברגעים קשים ומאתגרים, הידיעה שמישהו בבית אוהב אותך וחושב עליך מקלה את ההתמודדות, ומאירה את האפילה. יש לכם חייל שהוא קצין או מפקד? תוכלו לרכוש עבורו מתנה למפקד– חוגרון בעיצוב מגניב ומרהיב לטעמו האישי

אינסוף אפשרויות

כשמדובר בכיסוי לחוגר, רצוי שיהיה בעיצוב שתואם את טעמו וסגנונו של החייל. השאיפה שלנו היא שכל לקוח יוכל לעצב כיסוי חוגר בדיוק על פי טעמו, לכן דאגנו להכין עבורכם מגוון רחב של עיצובי כיסויים לחוגר בדוגמאות, סגנונות וגוונים שונים. המגוון המוצג בחנות המקוונת רחב ועשיר, ובנוסף לכך תוכלו לעצב את הכיסוי אישית מההתחלה ועד הסוף, לבחור תמונת רקע וכיתוב, ולייצר כיסוי מעוצב עם תמונה מיוחדת וטקסט מתאים. תוכלו כמובן גם להוסיף טקסט לעיצובים שאנו הכנו מראש, הכול על פי בחירתכם והעדפתכם.

הזמנה קלה וקנייה בטוחה

הינכם מוזמנים להיכנס לאתר של יוניקאו, להתרשם ממבחר הדגמים של כיסויי חוגר, לבחור את הדגם המתאים או לעצב דגם משלכם, להוסיף את הטקסט הנבחר, ולבצע הזמנה אונליין. לאחר שבחרתם ועיצבתם את הכיסוי, כל שנותר הוא למלא את פרטיכם, הכתובת אליה תרצו שנשלח את הכיסוי לחוגר, ופרטי התשלום, את כל השאר אנו כבר נעשה. כי אין כמו חוגרון שישמש בתור מתנות לחיילים וחיילות- מתנה מגניבה ומיוחדת שמגיעה מכל הלב. הרכישה באתר מאובטחת, וניתן לשלם בכרטיס אשראי, למעט דיינרס, או בפייפאל. הפריטים שהזמנתם יגיעו אליכם תוך 3-5 ימי עסקים. ניתן לבחור במשלוח לתיבת הדואר בעלות של 10 ₪, או שליח עד הבית בעלות של 60 ₪, בקנייה בסכום העולה על 150 ₪ המשלוח חינם. לפרטים נוספים, לביצוע הזמנה ולמענה על שאלות הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון או דרך האתר, ותיענו בהקדם.

Rate this post

כלי נגישות