3 מתנות מקוריות לקראת טיסה לחו”ל

מתנות מקוריות לטיסה

מתנות מקוריות לאנשים שאוהבים

טיסה לחו”ל היא בדרך כלל מאורע מרגש ומשמח, וככזו, אנו נוטים לשכוח לא מעט דברים בזמן ההכנות וההתארגנות אליה– לעיתים אף דברים קריטיים, כמו למשל מסמכים הנוגעים לטיסה עצמה. בעוד שבדרך כלל, מרבית האנשים מתרכזים במתנות שהם הולכים להביא לחבריהם ובני משפחתם מהחופשה, לעיתים קרובות, מי שבאמת זקוק למתנה לפני טיסה – הוא דווקא האנשים שטסים. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו פה שלוש מתנות לטיסות, אשר יהיו פרקטיות עבור כל אדם המתכנן טיסה לחו”ל. לגזור ולשמור.

כיסוי לדרכון

כיסוי לדרכון הוא אולי המתנה לטיסה הפרקטית ביותר שניתן לקנות לאנשים שטסים. הכיסוי לא רק עוזר בשמירה על הדרכון מפני אבדן, אלא גם מגן עליו מפני מים, גשם, אבק ועוד, וכך למעשה מבטיח שנוכל להגיע לשדה התעופה כשהדרכון שלנו במצב טוב וללא כל תקלות, כמו למשל כתמים או קרעים. כיסוי לדרכון ניתן לרכוש במגוון של צבעים או עיצובים שונים, וכך להתאים באופן המיטבי את הכיסוי לאדם שמקבל אותו. מעבר לעובדה שמדובר במתנה לטיסה מאוד פרקטית, מדובר גם במתנה ייחודית ואישית, אותה ישמח לקבל כל אדם אשר טס באופן קבוע או אפילו רק מדי פעם לחו”ל.

תג שם למזוודה

מבין כל המתנות לטיסות הקיימות כיום, אין ספק כי תג שם למזוודה הוא מתנה לטיסה אותה כל אדם ישמח לקבל. תג שם למזוודה לא רק עוזר לבעלי המזוודה לאתר אותה יותר בקלות במסוע עמוס המזוודות (שמרביתן בדרך כלל דומות מאוד), אלא גם מפחית משמעותית את הסיכויים שהמזוודה תלך לאיבוד בדרך. בעוד שבעבר מרבית התגים הללו עוצבו באופן גנרי למדיי, כיום ניתן לרכוש מגוון של תגי שם למזוודה, בעיצובים ובצבעים שונים, וכך למעשה להפוך את המתנה הזו לפרסונלית וייחודית יותר, וכמו כן לאפשר לנו לזהות את המזוודה בקלות יחסית. בעת רכישת תג שם למזוודה, חשוב מאוד לוודא שמדובר בתג חזק ואיכותי, שכן תג שברירי עלול להיקרע בקלות בדרך – וכך למעשה להפוך את המתנה לחסרת תועלת.

תיק מסמכים בעיצוב אישי

תיק מסמכים הוא למעשה תיק המאגד בתוכו את כל מסמכי הטיסה, ובכלל זה הדרכונים, כרטיסי הטיסה, ואוצ’רים להסעות ועוד. מדובר במתנה לטיסה אותה כל אדם צריך, שכן היא מסייעת לנו מאוד בהכנה לטיסה ובזכירת כל הפרטים הקטנים, שלעיתים קרובות, עשויים לחמוק מאיתנו בזמן ההתארגנות. מעבר לעניין הפרקטיות של המתנה, מדובר גם במתנה יפה, אותה ניתן לעצב בהתאם להעדפותיו ולטעמו של מקבל המתנה. באופן זה, האדם אשר טס לחו”ל יוכל ליהנות מתיק יפה אשר מעוצב לטעמו, ומסייע לו בשמירת כל המסמכים החשובים ביותר לטיסה באופן המיטבי. בשונה ממתנות לטיסות רבות אחרות, תיק המסמכים הוא מתנה שחשוב לדעת איך לקנות – שכן עליו להיות עשוי חומרים טובים ואיכותיים. מסיבה זו, מומלץ לבדוק היטב ממה עשוי תיק המסמכים והאם הוא עמיד בפני מצבים כמו גשם, לדוגמא.

3.6/5 - (5 votes)

כלי נגישות