מתנות סופשנה מקוריות ומגניבות מביה”ס

מתנות סוף שנה לתלמידים | מתנות סופשנה

רעיונות מקוריים של מתנות סוף שנה לתלמידים

אין ספק כי סיום הלימודים הוא יום מרגש ומשמח, הן עבור התלמידים והן עבור צוות ההוראה. לאחר מספר שנות לימודים רבות שבהן ליווינו את התלמידים, לרוב נרצה להיפרד מהם בצורה חמימה ויפה, ואחת הדרכים הנחמדות ביותר לעשות זאת היא באמצעות מתנות סוף שנה לתלמידים, אשר יותירו אותם עם מזכרת נעימה שתלווה אותם להמשך החיים. כיום קיימות מגוון של מתנות לתלמידים שניתן לרכוש, אך עם זאת, לא כל המתנות הללו הן בהכרח פרקטיות או מתנות שיחזיקו מעמד למשך זמן רב. מסיבה זו, מומלץ להעניק לתלמידים מתנת פרידה שימושית, אשר תשרת אותם במשך שנים רבות. על איזו מתנה מדובר? המשיכו לקרוא.

תעודת זהות ראשונה

בסיום הלימודים, מרבית התלמידים ממהרים להוציא תעודת זהות ראשונה. מדובר במעמד מרגש עבורם, אשר מסמל באופן כלשהו את המעבר שלהם מילדות לבגרות. לכן, אחת ממתנות סוף שנה הטובות והפרקטיות ביותר שנוכל להעניק להם, הוא הזמנת תעודות זהות לבית הספר, יחד עם כיסוי לתעודת זהות מעוצב ויפה – שיסייע להם לשמור עליה באופן המיטבי. מרבית התלמידים יעריכו מאוד את המתנה הזו וימצאו אותה שימושית ביותר, שכן הכיסוי לתעודת הזהות יאפשר להם לשמור על התעודה מפני אובדן, תנאי מזג אוויר בעייתיים, אבק ולכלוך ועוד, וכמו כן ישמש כתזכורת לתקופת הלימודים היפה בהמשך חייהם.

היכן קונים כיסוי לתעודת הזהות?

כיום ניתן לקנות כיסוי לתעודת זהות ראשונה ממגוון רחב של בתי עסק. עם זאת, מרבית הכיסויים הקיימים כיום בשוק לתעודות זהות, אינם בהכרח כיסויים איכותיים ועמידים שביכולתם לשמש אותנו למשך תקופה ארוכה. על מנת לקנות כיסוי באמת איכותי ויפה, שיחזיק מעמד למשך שנים רבות – מומלץ לבחור בבית עסק המתמחה באופן ספציפי בייצור, ייבוא או מכירה של כיסויים כאלה. בדרך כלל, בתי עסק כאלה גם יוכלו להציע לנו מגוון של עיצובים וצבעים לכיסוי תעודת זהות ראשונה, עניין אשר יהפוך את המתנה הזו למגניבה ואטרקטיבית יותר.

באיזה עיצוב כדאי לבחור?

חשוב לזכור שלכל תלמיד יש את ההעדפות שלו, ולא לכולנו יש את אותו טעם כשהעניין נוגע לעיצוב או ליופי. מסיבה זו, רצוי לבחור בכיסוי ניטרלי יותר לתעודת זהות ראשונה – הן מבחינת העיצוביות שלו והן מבחינת הצבעוניות שלו. בנוסף, רצוי לבחור בכיסוי בעל אופי “יוניסקס”, כך שיוכל להתאים גם לבנים וגם לבנות ויהיה ורסיטלי ככל הניתן.

 

על מה חשוב לתת את הדעת בעת רכישת כיסוי לתעודת הזהות?

בשונה ממתנות סוף שנה רבות אחרות, כיסוי לתעודת הזהות הוא מתנת פרידה מבית הספר שלרוב תישאר עם התלמידים למשך זמן רב. מסיבה זו, חשוב מאוד לבחור בכיסוי איכותי וחזק, שלא יהיה דק מדיי ויקרע בקלות. מצד שני, יש להקפיד גם לא לבחור בכיסוי עבה מדיי – שכן הוא עלול להפוך את המתנה הזו למגושמת.

5/5 - (1 vote)

כלי נגישות