הנפקת דרכון ביומטרי ותעודת זהות ביומטרית- כל המידע לשירותכם

כיסוי לדרכון | כיסוי לדרכון עם שם | כיסוי דרכון | כיסוי דרכון מעוצב

מתאריך 01/06/2017  אזרחי ישראל יכולים  להוציא תעודות זהות ודרכונים ביומטריים בלבד. כיצד מתבצע תהליך הזמנת דרכון ביומטרי, ומי נדרש להוציא תעודות ביומטריות – על כך ועוד במאמר שלפניכם.

 

מה זאת אומרת ביומטרי

 

נתון ביומטרי הוא נתון ביולוגי מדויק, שאינו משתנה לאורך השנים. תעודה ביומטרית מכילה צילום של תווי הפנים וטביעות שתי האצבעות המורות, נתונים אלו הם קבועים ובלתי משתנים. תעודת זהות ביומטרית ודרכון ביומטרי מכילים שבב בו מאוחסנים הנתונים הביומטריים של מחזיק התעודה- אלה מאפשרים זיהוי ביומטרי של מחזיק התעודה. כל הנתונים של בעל התעודה מאוחסנים בתוך מאגר ביומטרי מוצפן ומאובטח.

 

מי צריך דרכון ותעודת זהות ביומטריים

 

  • מי שמתכוון לצאת לחו"ל ואין ברשותו דרכון בר תוקף, מי שדרכונו הושחת, נגנב או התמלא ומי שתוקף הדרכון שלו הסתיים, נדרש לדאוג להוצאת דרכון ביומטרי.
  • מי שהגיע לגיל 16 וצריך להוציא תעודת זהות, מי שתעודת הזהות שלו הושחתה או נגנבה ומי שתוקף תעודת הזהות שברשותו עומד לפוג, צריך להוציא ת.ז. ביומטרית.
  • מי שהדרכון ותעודת הזהות הישנים שלו עדיין בתוקף יכול להמשיך להשתמש בהם. אם לא מצוין תוקף על התעודה, ניתן להשתמש בה עד 01.08.2022

 

מאגר ביומטרי

 

בתוך מאגר ביומטרי נשמרים תווי פנים וטביעות אצבע.  תווי הפנים של מחזיקי תעודה ביומטרית נשמרים אוטומטית במאגר הביומטרי, לגבי טביעות האצבע אשר נלקחו, עומדת לאדם הזכות לסרב להכנסתם למאגר הביומטרי. מי שמסכים להכנסת טביעות האצבע שלו למאגר הביומטרי מקבל תעודת זהות שתוקפה 10 שנים, בעוד שמי שמסרב מקבל תעודת זהות שתוקפה 5 שנים.

 

התהליך

 

  • זימון תור – לצורך הנפקת תעודת זהות ביומטרית, או הנפקת דרכון ביומטרי, יש לקבוע תור מראש אונליין באתר רשות האוכלוסין וההגירה, או במוקד הטלפוני במספר 3450* .
  • אגרות וטפסים – טופס בקשה ניתן להוריד מהאינטרנט ולמלא מראש, או למלאו בלשכה. כמו כן את האגרות ניתן לשלם אונליין או בלשכה, באמצעות כרטיס אשראי.
  • חידוש – מי שמחדש תעודת זהות שנגנבה או הושחתה או דרכון שהתמלא, נדרש להביא את התעודה הישנה, או אישור על גניבתה, וכן תעודה מזהה כלשהי.
  • בלשכה יבצעו צילום תווי פנים, נטילת טביעות אצבע, וקבלת פרטים אישיים ומזהים.
  • בסוף התהליך תקבלו קוד מסירה אותו תתנו לשליח שיביא את תעודת הזהות למען שתספקו, וכן סיסמאות לביצוע פעולות שונות באתר רשות האוכלוסין וההגירה. פספורט ביומטרי יימסר למבקש בתוך 3 שבועות מיום הבקשה, ובמידה ולא ייאסף מסניף הדואר הוא יועבר ללשכה בה הונפק.

 

אז כמה עולה דרכון ביומטרי בישראל

 

ישראל זורמת עם הקדמה הטכנולוגית, ותעודות זהות ביומטריות הן הסטנדרט כיום. אם ברצונכם לדעת כמה עולה דרכון ביומטרי, או מה מחיר תעודת זהות ביומטרית, או לבצע הזמנת דרכון ביומטרי תוכלו לבדוק באתר של רשות האוכלוסין וההגירה.

כדי לשמור על התעודות הביומטריות שלכם, רכשו כיסוי לתעודת זהות ביומטרית וכיסוי לדרכון ביומטרי. להזמנת כיסוי לדרכון מרהיב ובעיצוב אישי או וכיסוי לתעודת זהות ביומטרית הנכם מוזמנים לסייר באתר של יוניקאו, למזמינים כמות גדולה של כיסויים תינתן הנחה. לפרטים נוספים ולהזמנות השאירו פרטים באתר או התקשרו 051-5511800 ונשמח לעמוד לרשותכם.

3/5 - (2 votes)
okey oyna
istanbul evden eve nakliyat Eşya depolama Ev depolama
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net
zonacu.com
https://www.fapjunk.com https://pornohit.net
akumyolda.comakumyoldaakumyolda.comakumyolda.comakumyolda.comakumyolda.com
turkceingilizce.gen.trturkceingilizce.gen.tr
translatedicttranslate dicttranslatedict.com
Freetranslations.org is a web site to help you to translate to English from tens of languages as a free translator.freetranslationsfreetranslations.org evden eve nakliyat

כלי נגישות