תפילת הדרך לטיסה- ברכת הדרך לטיסה על כיסוי דרכון

תפילת הדרך לטיסה

מתכננים לטיול הגדול בחו"ל, לנסיעת עבודה או לחופשה משפחתית מפנקת? תכננתם את מסלול הטיול, הזמנתם כרטיסי טיסה ומקומות לינה, ואפילו קיבלתם את החיסונים הנדרשים? יחד עם כל ההכנות הלוגיסטיות, רצוי לדאוג גם למימד גבוה יותר וקצת פחות גשמי, כדי לוודא שתצאו בשלום ותשובו בשלום, ושהטיול כולו יהיה בסימן של ברכה, בריאות והצלחה. בדיוק לשם כך נועדה תפילת הדרך למטוס, שעיקרה בקשת ברכה והגנה עבור אלו שיוצאים למסע. מכאן אנו מבינים מדוע אנשים רבים בוחרים לומר תפילת הדרך לטיסה.

 

כיסוי דרכון רב שימושי

 

בחנות המקוונת של אתר יוניקאו תוכלו לבחור ולעצב כיסויי דרכון בשלל דגמים וגוונים, בדיוק על פי טעמכם האישי. כיסוי דרכון מגן על הדרכון, עוזר לכם למצוא אותו ולהבחין בינו לבין דרכונים אחרים, ואם תוסיפו לכיסוי את ברכת תפילת הדרך, תזכו בנוסף לכל אלו גם בברכה לטיסה וברכה לנסיעה לחו"ל. כיסוי לדרכון עם תפילת הדרך מאפשר לכם לומר תפילה לטיסה בטוחה וכן תפילה לדרך בכל רגע שתרצו, גם אם אינכם נוהגים להתפלל יום יום בדרך קבע. כיסוי לדרכון עם תפילה לטיסה מביא איתכם את תפילת הדרך למטוס עצמו, ומאפשר לכם להתפלל ולבקש את ברכת הדרך לטיסה.

 

כיסוי לדרכון בעיצוב אישי

 

בחנות המקוונת של יוניקאו תוכלו לעצב נרתיק לדרכון שלכם בדיוק על פי הטעם האישי שלכם. אנו עושים כל מאמץ להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, ולכן העמדנו לבחירתכם שתי אפשרויות:

  • בחירה של עיצוב לדרכון מתוך מגוון רחב של דגמים שהכנו עבורכם.
  • עיצוב אישי של הדרכון באמצעות פלטפורמה נוחה וידידותית באתר החנות, בעזרתה תוכלו ליצור מקבצים וחומרים אישיים שלכם את הכיסוי האישי והמיוחד שלכם.

לעיצובים שתבחרו תוכלו להוסיף את תפילת הדרך לטיסה, שתברך אתכם בברכת טיסה מוצלחת ובטוחה.

 

תפילה אחת שמתאימה לכל מסע

 

חלקכם אולי שואלים עצמכם מתי אומרים תפילת הדרך והאם ניתן להחשיב אותה בתור תפילה לטיסה . ובכן, תפילת הדרך נאמרת לפני צאתו של אדם למסע ממקום מגוריו הקבוע אל מקום מרוחק ואל הלא נודע במקרה של טיסה היא יכולה להיות גם ברכת הדרך לטיסה, ביו אם מדובר במסע קצר או ארוך, בנסיעה של כחצי שעה או בטיסה של מספר שעות. לפני כל יציאה למסע נהוג לומר את תפילת הדרך, בכדי לבקש שמירה, השגחה עליונה והגנה במהלך המסע כולו.  תפילת הדרך למטוס הופכת לתפילת הטיסה כשמדובר במי שטס לארץ רחוקה, ומומלץ לחזור עליה בכל פעם שאתם יוצאים למקום חדש או לנסיעה ארוכה, אלא אם כן כבר נאמרה באותו יום על ידיכם. תפילת הדרך מתאימה כתפילה לפני טיסה, תפילה לפני נסיעה ארוכה וכן כתפילה לפני יציאה למסע רגלי ארוך, שייט, או כל צורת התניידות אחרת.

 

נוסח התפילה

 

קיימים מספר נוסחים של תפילת הדרך. כמובן יש תפילת הדרך של עדות אשכנז ושל עדות המזרח, וכן נוסח תימני, כמו כן קיימים נוסח של תפילת הדרך לטיסה, המכונה ברכת הטיסה, או תפילת טיסה, וכן נוסח לנסיעה או הפלגה. אתם מוזמנים לבחור את הנוסח שמתאים לכם,לעצב את הכיסוי לדרכון שלכם על פי טעמכם, ולזכות בתפילת הדרך שתלווה אתכם לאורך המסע שלכם, לכל מקום אליו תגיעו.

 

להיות ערוכים ומוכנים

 

יוצאים לטיול לחו"ל? תכננתם מסלול וקניתם כרטיסים? זה הזמן להיכנס לחנות המקוונת של יוניקאו, להתרשם ממגוון העיצובים המוצג באתר, לבחור כיסוי לדרכון המתאים לכם ולהוסיף לו את ברכת הדרך, שתאפשר לכם לומר תפילה לפני טיסה- תפילת הדרך למטוס וכן בכל שלב מתאים בהמשך המסע. באתר ניתן לרכוש גם חוגרונים מעוצבים, ערכת טיסה בעיצוב אישי או חוגרון לכרטיסים. כל אלה ישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

התשלום באתר מאובטח וניתן לשלם בכרטיס אשראי או פייפאל. הכיסוי לדרכון יגיע במשלוח ישירות לביתכם בעלות משלוח של 10 ₪ בלבד. בכל שאלה ובקשה צוות יוניקאו ישמח לייעץ ולעזור.

לרכישה לחצו כאן