מתנה מגניבה למפקד בסיום קורס

מתנה למפקד מגניבה ומקורית

אנשים רבים אינם מודעים לכך בהכרח, אך תפקיד פיקודי בצה"ל הוא תפקיד המלווה בלא מעט אתגרים, כמו גם תדירות יציאות לא אופטימלית במהלך השירות ותנאי שירות של טירונות לרוב. מסיבה זו, בעת סיום כל קורס שהוא, נרצה להביע את הערכתנו כלפי המפקד או המפקדת אשר ליוו אותנו בקורס וממשיכים ללוות גם את המחזורים שמגיעים לאותו קורס אחרינו, באמצעות מתנה למפקד. לפניכם כמה רעיונות למתנה מקורית למפקד, אשר תהיה שימושית ביותר עבור המפקדים שלכם ותסייע לכם להביע את ההערכה שלכם כלפיהם.

חוגרון – מתנה שימושית למפקד ולחיילים

חוגרון הוא מעין כיסוי מעוצב, המיועד לחוגר או/ו לכרטיסים נוספים. החוגרון הוא מתנה שימושית ביותר, שכן הוא מאפשר למפקד לשמור על החוגר שלו, כמו גם על כרטיסים חשובים נוספים, מפני אבדן, גשם, לכלוך, אבק ועוד. על אף שמדובר במתנה למפקד שנראית "קטנה" כביכול, אין ספק כי היא המתנה המושלמת עבור מפקדים אשר ממשיכים לשרת בצבא לעוד תקופה של שנה לפחות. את החוגרון ניתן לרכוש במגוון של עיצובים וצבעים שונים, וכמו כן לעצב חוגרון בהזמנה אישית, או אף לכתוב עליו הקדשה כלשהי.

תפילת הדרך

תפילת הדרך היא אלמנט שאנשים רבים מתחברים אליו, בייחוד במדינת ישראל. ניתן לרכוש את תפילת הדרך לטיסה על כיסוי לדרכון, כך שהיא למעשה תהיה חלק בלתי נפרד מהדרכון וכך למעשה תהפוך לשימושית יותר עבור המפקד או המפקדת. מדובר במתנה למפקד שתתאים בעיקר למפקדים דתיים או שומרי מסורת – אשר יראו בה מתנה מיוחדת ומרגשת למדיי.

כיסוי דרכון מעוצב

אין ספק כי אחד הדברים שכל החיילים הסדירים מחכים לו, הוא הטיול שלאחר השחרור. מסיבה זו, כיסוי דרכון מעוצב הוא מתנה מקורית למפקד, אשר תתאים לצרכים של כמעט כל מפקד ומפקדת ותסייע לנו להעלות להם חיוך על הפנים. את כיסוי הדרכון המעוצב ניתן לרכוש כמתנה למפקד בתום סיום קורס, או לחילופין, כמתנה למפקד לשחרור.

תג מעוצב למזוודה

בדומה לכיסוי דרכון מעוצב, גם תג מעוצב למזוודה מהווה מתנה נהדרת למפקדים, בייחוד אם הם עומדים בפני שחרור. בעוד שבדרך כלל, מתנה למפקד תהיה מתנה הקשורה באופן כלשהו לצבא עצמו, תג מעוצב למזוודה בעצם יזכיר למפקד או המפקדת את "העולם שאחרי", ואת כל הדברים הנהדרים שמצפים להם לאחר השחרור. אין ספק כי מתנות מסוג אלה, ישמחו כל מפקד או מפקדת גם בזמנים הפחות טובים של השירות.

ערכת טיסה

ערכת טיסה היא ערכה המכילה נרתיק למסמכים, תג למזוודה וכיסוי לדרכון, או במילים אחרות: כל מה שמשתחרר טרי צריך בבואו לטוס לחו"ל. מדובר, למעשה, בערכה פרקטית המאגדת בתוכה מספר מתנות שונות – עניין אשר גורם למתנה למפקד להיראות גדולה, מושקעת ומרשימה יותר. מתנה כזו ניתן לרכוש באופן עצמאי, או כחלק מרכישה קבוצתית הנעשית על ידי מספר אנשים.