מתנות סוף שנה לתלמידים מביה”ס- מתנות פרידה מקוריות לתלמידי כיתה י

הנפקת תעודת זהות | תעודת זהות ראשונה | מתנות סוף שנה לתלמידים | מתנות לבני נוער

מתנות לתלמידים לסוף שנה

שנת הלימודים מתקרבת לקיצה, וכבכל שנה, ועד ההורים נדרש למצוא מתנות סוף שנה לתלמידים. כתמיד, חברי הוועד שוברים את ראשם איזו מתנה לרכוש שתהיה לא יקרה מדי, אך יחד עם זאת מגניבה ומשמחת, ולא פשוט למצוא מתנה כזאת. אם אתם מחפשים מתנת סוף שנה מדליקה ומפתיעה לתלמידי כיתות י, יש לנו בשבילכם רעיון מקורי ומנצח – כיסוי לתעודת הזהות.

 

לחגוג את הרגע

 

אין כמו מתנת סוף שנה שימושית, המתאימה לשלב בו נמצא התלמיד שמקבל אותה, ומחוברת לתהליכים שהוא עובר בחייו. מסיימי כיתה י הם נערים ונערות שחוגגים את שנתם השש עשרה, ובין השאר, מה שמיוחד בגיל זה הוא שהנערים מבצעים הנפקת תעודת זהות ראשונה ומקבלים את תעודת הזהות הראשונה שלהם. הענקת כיסוי תעודת זהות מעוצב ומיוחד מאפשרת לכם גם לפנק את הילדים במתנות לסוף שנה לתלמידים שישמשו אותם עוד הרבה שנים, וגם לחגוג את קבלת תעודת הזהות הראשונה שלהם. כך אתם תופסים שתי ציפורים במכה אחת.

 

אלמנט ההפתעה

 

כשבוחרים מתנות לבני נוער בכלל, ובפרט כאשר בוחרים מתנות סוף שנה לתלמידים, מנסים תמיד לחדש ולהפתיע. ואכן, לאלמנט ההפתעה חלק חשוב בבחירת מתנות פרידה מקוריות. כיסויים מדליק עבור תעודת זהות ראשונה הוא מתנה מפתיעה ומיוחדת, רלוונטית לחייו של הנער, ולכן מרגשת ומשמחת שבעתיים.

 

ערך מוסף

 

הנפקת תעודת זהות ראשונה היא מאורע משמעותי בחייהם של תלמידי כיתה י, במסגרתו הם לומדים כמה עובדות בסיסיות על חיינו במדינת ישראל כמו איך מוציאים תעודת זהות, מה זאת אומרת תעודת זהות ביומטרית, ועוד. בנוסף לכך, הנפקת תעודת זהות ראשונה וקבלתה כאזרחים מן המניין מעלה שאלות  כמו מה המשמעות של להיות שייך למדינה ולהיות אזרח ומה היחס בין המדינה לאזרח.

 

כעת, לאחר שבני הנוער כבר יודעים איך מוציאים תעודת זהות ניתן להעניק להם מתנה מגניבה. רכישת כיסויים מעוצבים לתעודות הזהות בתור מתנות לסוף שנה לתלמידים, מאפשרת לכם ליצוק ערך מוסף למתנה. מדובר במתנה שהיא לא רק מגניבה, מפתיעה, משמחת ושימושית, אלא גם במתנה ערכית. רכישת מתנות לבני נוער בצורת כיסויים מעוצבים לתעודת הזהות הם ללא ספק מתנות פרידה מקוריות לסיום סוף שנה וכיתה י’.

 

כיסוי תעודת זהות מעוצב אישית

 

באתר של יוניקאו תוכלו לעצב כיסוי לתעודת זהות שיהיה אישי, מגניב ומרהיב. באפשרותכם לבחור מתוך מבחר עשיר ומגוון של עיצובים מדליקים אותם הכנו במיוחד עבורכם. בנוסף לכך, היצירתיים שביניכם יוכלו לעצב כיסוי לתעודת זהות או לדרכון בעצמם מן ההתחלה ועד הסוף, אתם תעצבו, ואנחנו נייצר את הכיסוי בדיוק על פי העיצוב המקורי שלכם. באפשרותכם לעצב כיסוי לדרכון בכל צבע שתרצו, להוסיף תמונות, שמות, פתגם או שורה משיר, כל מה שתרצו, על פי טעמכם ועל פי דמיונכם.

 

מתנה מנצחת

 

צריכים לבחור מתנות לתלמידים לסוף שנה, ומחפשים רעיון מיוחד למתנה מנצחת? זה הזמן להיכנס לאתר של יוניקאו ולבחור את העיצוב המושלם עבור כיסוי תעודת הזהות הראשונה כמתנת סוף שנה לתמידי כיתה י’. לרשותכם באתר פלטפורמה נוחה וקלה לשימוש להנפקת העיצוב בעצמכם, וכן מבחר עיצובים מוכנים מראש לבחירתכם. בכל שאלה ובקשה, צוות יוניקאו עומד לרשותכם, ונציגינו ישמחו לעזור לכם להפיק מתנות סוף שנה ייחודיות לילדיכם. רוצים הצעת מחיר? מוזמנים ליצור עימנו קשר באתר או להתקשר לטלפון 051-5511800 ונשמח לעמוד לרשותכם.

4.5/5 - (2 votes)

כלי נגישות